antalya Şubesi

2018-2019 Burs Verilenlerin Listesi

2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılında Burs Almaya Hak Kazananlar


2018-2019 BURS KAZANANLARIN LİSTESİ

S.NO ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 MUHAMMED ÇAĞRI AKTAŞ YILDIRIM BEYAZIT  İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ
2 HALİL BİLAL SAYİ AKDENİZ  TIP FAKÜLTESİ
3 CEMİLE RUMEYSA ASLAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLAHİYAT FAKÜLTESİ
4 ESİN GÜLDÜ PAMUKKALE FEN EDEBİYAT F.
5 ZÜLAL ÖZDAL ATATÜRK DİŞ HEKİMLİĞİ
6 BETÜL KEMHACIOĞLU ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT  TIP FAKÜLTESİ
7 ÖMER ERGÜN AVCI UŞAK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
8 NİSA NUR  ÖZ CELAL BAYAR TIP FAKÜLTESİ
9 EKİN ORAKÇAL MEHMET AKİF ERSOY ARKEOLOJİ
10 KÜBRA NUR  KILIÇASLAN AKDENİZ  HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ
11 AHMET  KESKİN PAMUKKALE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
12 FATMA İREM ZAYİM DOKUZ EYLÜL HUKUK FAKÜLTESİ
13 MERVE  KAYA MEHMET AKİF ERSOY İŞLETME
14 ALPEREN CELİL AKTAŞ SELÇUK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
15 ESRA COŞKUN KASTAMONU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
16 EMRE BAYKARA PAMUKKALE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F.
17 İREM ECEM KİRAZLI MİMAR SİNAN GÜZELM SANATLAR İÇ MİMARLIK
18 RABİA  TORUN HACETTEPE EĞİTİM FAKÜLTESİ
19 GAMZE KARAKOÇ SELÇUK EDEBİYAT FAKÜLTESİ
20 KAAN ŞENOĞLU MARMARA HUKUK FAKÜLTESİ
21 ZİYA ÖZET ADNAN MENDERES TIP FAKÜLTESİ
22 REYYAN KILIÇ SÜLEYMAN DEMİREL  FEN EDEBİYAT F.
23 ŞEYMA  GÜNGÖR ERCİYES  MALİYE
24 MERVE  ŞEN SÜLEYMAN DEMİREL  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
25 SERHAT ORHAN İNÖNÜ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
26 GİZEM ACAR MEHMET AKİF ERSOY KAMU YÖNETİMİ
27 ALİ ÜNAL ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
28 NURSEDA GÜNDÜZ SELÇUK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
29 MUHSİN DOĞUKAN AYAOKU BEZM-İ ALEM DİŞ FAKÜLTESİ
30 EZGİ  ÖRMECİ SÜLEYMAN DEMİREL  HUKUK FAKÜLTESİ
31 RAHMİ DOĞUKAN ARSLAN İSTANBUL TEKNİK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
32 NİSA EBRU BAŞAR EGE  ULUSLARARASI İLİŞKİLER
33 KUBİLAY MERT KOYUNCU SELÇUK KAMU YÖNETİMİ
34 OĞUZ HAN NAKŞİOĞLU KARABÜK EDEBİYAT
35 HAYDAR  AKBOLAT SÜLEYMAN DEMİREL  HUKUK FAKÜLTESİ
36 RUMEYSA BUSE ŞENTÜRK PAMUKKALE ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI
37 METİN SİNA BAKKAL ERCİYES  MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
38 MAKBULE BUSE ERDEM YILDIZ TEKNİK KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
39 HAKAN BAŞ CELAL BAYAR YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
40 AYÇA  ACIR SÜLEYMAN DEMİREL  TIP FAKÜLTESİ
41 EMRE TANER AKDENİZ  MALİYE
42 ALEYNA GENÇ ULUDAĞ FEN EDEBİYAT F.
43 MURAT CAN ARSLAN GAZİ SAĞLIK BİLİMLERİ F.
44 SELAHATTİN BURAK SAĞLAM MEHMET AKİF ERSOY FEN EDEBİYAT F.
45 İZZET  TOPKAYA SÜLEYMAN DEMİREL  COĞRAFYA 
46 HAKKI SAMET ÇELİK KOCATEPE TIP FAKÜLTESİ
47 HİLAL MAZMANOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL  TIP FAKÜLTESİ
48 EMRE TUĞHAN HACI BEKTAŞ MOLEKÜLER BİYOLOJİ
49 ENES BATUHAN ZEYBEK NECMETTİN ERBAKAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
50 ASLIHAN UYSAL SAKARYA FEN EDEBİYAT F.
51 ÖMER KAVALÇİN HACETTEPE HUKUK FAKÜLTESİ
52 SADIK KOÇ SELÇUK TIP FAKÜLTESİ
53 FATMA ZORBOZAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 
54 ELİF BUSE  KARALAR AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ SAĞLIK YÖNETİMİ
55 GÜLHAN SÜREK SÜLEYMAN DEMİREL  HUKUK FAKÜLTESİ
56 DORUK ŞAHİN KOCATEPE ELEKTRİK  MÜHENDİSLİĞİ
57 FATMA NUR  AKKEÇİLİ PAMUKKALE FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
58 ÇAĞLA  BAYKARA SÜLEYMAN DEMİREL  TIP FAKÜLTESİ
59 ERAY ŞAHİN MİMAR SİNAN GÜZELM SANATLAR MİMARLIK
60 AYSİMA BERBER KIRIKKALE EĞİTİM FAKÜLTESİ
61 FEYZA  DUMAN SÜLEYMAN DEMİREL  FİZİK TEDAVİ 
62 BATUHAN  DALKIRAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
63 BATUKAN ÇOLAK SÜLEYMAN DEMİREL  TIP FAKÜLTESİ
64 CANER ÖZKAN ERCİYES  HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ
65 FATİH FURKAN DEMİR AKDENİZ  TIP FAKÜLTESİ
66 YUNUS BATUHAN BAYRAM CELAL BAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
67 MELİKE  YILDIRIM SÜLEYMAN DEMİREL  HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ
68 CENGİZHAN KARAOĞLAN MUĞLA SITKI KOÇMAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
69 UTKU ÖZDEMİR ORTADOĞU TEKNİK  İKTİSAT
70 BEYZA AKAR HACETTEPE SOSYAL HİZMETLER
71 MELİH COŞKUN SÜLEYMAN DEMİREL  SAĞLIK BİLİMLERİ 
72 SEDA BİŞKİN SÜLEYMAN DEMİREL  HUKUK FAKÜLTESİ
73 İLHAN ÖZBOSTANCI RECEP TAYYİP ERDOĞAN DENİZCİLİK
74 SERDAR KAAN TÜRKOĞLU GAZİANTEP HUKUK FAKÜLTESİ
75 KÜBRA EKİNCİ SÜLEYMAN DEMİREL  TIP FAKÜLTESİ
76 AYBÜKE TUĞBA KISAKOL ERCİYES  UÇAK GÖVDE MOTOR
77 HAZAR TAYLAN YILMAZ GAZİANTEP ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
78 AYBÜKE  FIRAT İNÖNÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
79 EZGİ  KAYA KARABÜK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
80 ECEM GAYE ULU DOKUZ EYLÜL ULUSLARASI İLİŞKİLER
81 BATUHAN  SAYGI SAKARYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
82 BURCU NACAK HACETTEPE ECZACILIK
83 BATUHAN  ULUDAĞ KIRIKKALE TIP FAKÜLTESİ
84 TUNAHAN ÜNSAL DOKUZ EYLÜL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
85 MUSTAFA  CANBAZ SÜLEYMAN DEMİREL  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
86 HAZAL YAĞMUR ÖRMECİ İSTANBUL BİLGİ HUKUK FAKÜLTESİ
87 ÜMMÜNUR ŞARLAK PAMUKKALE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
88 ELMAS BAYAT MARMARA MÜTERCİM TERCÜMANLIK
89 MİKAİL METİN  ALMAZ FIRAT  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
90 MEHMET  ALTUNTAŞ MEHMET AKİF ERSOY KAMU YÖNETİMİ
91 FUNDA SERENAT MIZRAK ERCİYES  EDEBİYAT
92 BAHADIR KILIÇLI SÜLEYMAN DEMİREL  KAMU YÖNETİMİ
93 MEHMET BOYRAZ ANKARA PSİKOLOJİ
94 SENA ELFİDA AVŞAR SÜLEYMAN DEMİREL  HUKUK FAKÜLTESİ
95 ÖZLEM PEHLİVANOĞLU MEHMET AKİF ERSOY İNGİLİZCE DİL VE EDEBİYATI
96 ABDİL BERKAY YERLİKAYA KOCAELİ  SOSYAL HİZMETLER
97 EMİNE BÜŞRÜ GÜÇ KOCATEPE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
98 GAZİHAN MERT ERGÜN MEHMET AKİF ERSOY EĞİTİM FAKÜLTESİ
99 BATUHAN  ÇAVUŞ BURSA TEKNİK ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
100 AHMET  PADIR NECMETTİN ERBAKAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK